dlaczego mirra?

kim jestem

Nazywam się Donata Nowak. Od ponad 30 lat z niezmiennym entuzjazmem i zaangażowaniem zajmuję się profesjonalnie pielęgnacją ciała. Ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe, kierunek fizjoterapii. Zawsze bliskie były mi tematy związane ze zdrowiem i urodą. Oprócz swojej pracy zawodowej, przez 15 lat prowadziłam zajęcia gimnastyczne dla pań oraz dzieci z wadami postawy. Moją przygodę z kosmetyką profesjonalną rozpoczęłam w 2000 roku.

Zainteresowanie anatomią i fizjologią skóry, największym organem ludzkiego ciała, uczestnictwo w targach, szkoleniach i prezentacjach zmotywowało mnie do podjęcia nauki w 2-letnim Studium Kosmetycznym we Wrocławiu. Nieustannie staram się poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, poznawać kierunki i tendencje nowoczesnej kosmetologii. 

donata nowak kosmetyczka

„Zdrowie jest najpiękniejszym dobrem, uroda drugim a bogactwo trzecim”
Platon

„Człowiek zdrowy czuje się mocny, pełen życia i siły. Smakuje mu jedzenie i picie, znosi wiatr i niepogodę, praca nie jest dla niego ciężarem i jest mu po prostu dobrze.”
Bernard Christofer Faust

kosmetyczka Wodzisław Śląski

Prowadzę profesjonalny gabinet kosmetyczny dla kobiet i mężczyzn. Staram się integrować środki naturalne ze specjalistycznymi technikami pielęgnacji skóry.

Wielką satysfakcję ze swojej pracy kosmetycznej przypisuję stałemu zainteresowaniu ofertą na rynku kosmetycznym, dzięki czemu potrafię odpowiedzieć na potrzeby klientów o zróżnicowanych wymaganiach. Wykorzystuję kosmetyki renomowanych, światowych producentów jak i promuję doskonałe produkty niszowych rodzimych firm.

Ciągle pogłębiam wiedzę dotyczącą procesów starzenia się, a także tworzenia narzędzi, które pozwalałyby na skuteczną walkę z tymi procesami i dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb człowieka.

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojego gabinetu kosmetycznego mieszczącego się na ul. Wałowej 1 w Wodzisławiu Śląskim.

 

 

dlaczego warto?

Szybkie i łatwe zakupy

Skorzystaj z naszego sklepu online, w łatwy sposób przeglądaj produkty, zamów i zapłać. Produkty, które dotrą do ciebie lada dzień.

Dostęp do najlepszych marek

Nasz asortyment jest wyposażony tylko
i wyłącznie w najlepsze marki oferujące kosmetyki z 100% naturalnym składem.

Zadbaj o siebie

Zasługujesz, aby wyglądać pięknie. Skorzystaj z naszego sklepu online lub zarezerwuj zabieg w naszym gabinecie bio kosmetyki.

0